statystyki szczegółowe

Aktualności

6-2 dla Kryształu!

• autor: Admin, 2014-11-02 18:04

W dniu 2.11.14 o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Glinojecku odbyła się 12.kolejka A-klasy (przedostatnia).

W tej kolejce podejmowaliśmy na wyjeździe drużynę z trzeciego miejsca MKS Kryształ Glinojeck. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarz 6-2. Wynik do przerwy 1-1.

Bramkę pierwszą strzelił K.Adamski w 30 minucie po asyście B.Pielecha i  prowadziliśmy 1-0. Drużyna Glinojecka szybko wyrównała bo w 40 minucie strzałem z 30 metrów popisał się zawodnik Kryształu umieszczając piłkę w górnym roku bramki. Kolejna bramka padła po strzale za pola karnego dla Glinojecka. Drugą bramkę dla Sokoła strzelił M.Rutecki strzałem z szczupaka po wrzutce z rzutu wolnego J.Olszewskiego! Niestety kolejne gole padały po rzutach rożnych i akacjach indywidualnych zawodników Kryształu Glinojeck.